Wallet: Personal Finance & Expense Tracker

8.1.251

Portfel to wiodący na rynku osobisty menedżer finansowy, zaprojektowany, aby pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze, planować przyszłość i przeglądać cały stan finansowy w jednym miejscu. Dzięki e-portfelowi możesz automatycznie synchronizować swoje codzienne wydatki poprzez synchronizację z bankiem, uzyskać wgląd w tygodniowe raporty wydatków, zarządzać zadłużeniem i śledzić rachunki. Dziel się określonymi funkcjami z bliskimi, aby wspólnie odgrywać rolę budżetu.
Download
4.7/5 Votes: 425
Developer
BudgetBakers.com
Version
8.1.251
Updated
October 5, 2020
Requirements
5.0 and up
Size
34M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Portfel to wiodący na rynku osobisty menedżer finansowy, zaprojektowany, aby pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze, planować przyszłość i przeglądać cały stan finansowy w jednym miejscu. Dzięki e-portfelowi możesz automatycznie synchronizować swoje codzienne wydatki poprzez synchronizację z bankiem, uzyskać wgląd w tygodniowe raporty wydatków, zarządzać zadłużeniem i śledzić rachunki. Dziel się określonymi funkcjami z bliskimi, aby wspólnie odgrywać rolę budżetu.

E-portfel pozwala sprawdzić swój stan finansowy w dowolnym miejscu i czasie.

Dlaczego warto korzystać z portfela elektronicznego

Rzuć swoje notatniki i arkusze kalkulacyjne i ustal budżet, aby osiągnąć jasne, namacalne cele, które można łatwo śledzić w czasie rzeczywistym. Śledzenie wydatków stało się bardzo łatwe. Pięknie zaprojektowane raporty kont mogą całkowicie kontrolować Twoją sytuację finansową.

Portfel to menadżer pieniędzy i narzędzie do śledzenia rachunków zaprojektowane, aby pomóc Ci od samego początku. Dzięki stałemu wglądowi finansowemu możesz przez długi czas kontrolować swoje finanse osobiste i budżet.

Dzięki temu narzędziu do śledzenia finansów i organizatorowi rachunków możesz łatwo kontrolować wydatki, budżet i zaoszczędzić więcej pieniędzy.

Co sprawia, że ​​portfel jest wyjątkowy:

🔗Automatyczne aktualizacje banku – automatycznie i bezpiecznie synchronizują transakcje, a następnie subtelnie kategoryzują je i uwzględniają w budżecie. Dzięki 3500 uczestniczącym bankom na całym świecie możesz zaoszczędzić niepotrzebne koszty śledzenia, śledząc cały swój status finansowy w jednym miejscu.

💰Elastyczne budżetowanie – dzięki zintegrowanemu menedżerowi pieniędzy budżetowanie może pomóc w planowaniu wydatków i oszczędzaniu pieniędzy w przyszłości. Bez względu na to, co musisz osiągnąć, od spłaty długów po zakup samochodu lub oszczędzanie na emeryturę, ta aplikacja do budżetowania zapewnia elastyczność, dzięki której możesz realizować cele i mądrze reagować na każdą zmieniającą się sytuację finansową. Dzięki e-portfelom wydatki budżetowe nigdy nie były łatwiejsze.

📊Wnikliwe raporty – łatwa do zrozumienia grafika i przeglądy finansowe – dostarczają przydatnych informacji o stanie finansowym kont, kart kredytowych i debetowych, zadłużeniu i gotówce. Dowiedz się więcej o tym, gdzie należy zwiększyć budżet lub więcej oszczędzać. I nie zapomnij raportu o dochodach i wydatkach!

Zaplanuj płatność – nie przegap terminu płatności tego narzędzia do śledzenia rachunków. Organizuj rachunki i śledź terminy. Zobacz nadchodzące płatności i ich wpływ na przepływ gotówki.

🤝Udostępnij wybrane konto – wybrane konto można udostępnić rodzinie, znajomym lub współpracownikom, którzy muszą współpracować nad budżetem. Każdy może współtworzyć na dowolnej platformie, niezależnie od tego, czy jest to Android, iPhone czy Internet.

🗂Import lub aktualizacja ręczna – możesz teraz zaimportować wszystkie dane transakcji z wybranego źródła, dzięki czemu otrzymasz pełny raport do prostego śledzenia wydatków. Czy to z Twojego banku, czy z własnego arkusza kalkulacyjnego.

Inne funkcje: obsługa wielu walut, automatyczna synchronizacja w chmurze, śledzenie paragonów i gwarancji, kategorie i szablony, transakcje mapowania geograficznego, tagi hash, listy zakupów, eksport do CSV / XLS / PDF, zarządzanie długiem, zabezpieczenia PIN, regularne zamówienia , Powiadomienia, raporty itp.

Sprawdź nasze sekcje „Portfel teraz” i „Życie w Portfelu”, gdzie znajdziesz świetne wskazówki i porady finansowe. Dowiedz się o różnych metodach budżetowania oraz o tym, jak inni eksperci finansowi zarządzają wydatkami i jak najlepiej wykorzystują swoje pieniądze. Zastosuj swoją ulubioną technologię do swoich wydatków.

Dzięki e-portfelowi możesz regularnie otrzymywać aktualizacje dotyczące nowych funkcji i ulepszeń.

Jak zacząć korzystać z portfela
1. Pobierz aplikację
2. Załóż konto
3. Start: budżetuj i śledź wydatki jak mistrz!

Portfel elektroniczny przeszedł certyfikację eTrust

Video

Images

Download links

Download From Playstore

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *