The Washington Post

Varies with device

Skorzystaj z naszej klasycznej aplikacji na smartfona i tablet, aby cieszyć się wszystkimi historiami, funkcjami i spostrzeżeniami The Washington Post. Bądź na bieżąco z wielokrotnie nagradzanymi wiadomościami krajowymi i międzynarodowymi oraz uzyskaj pełne zrozumienie lokalnych wiadomości w obszarze metropolitalnym DC. Przejrzyj nagłówki, aby przeczytać artykuły, które musisz przeczytać.
Download
4.4/5 Votes: 52
Developer
The Washington Post
Version
Varies with device
Updated
October 1, 2020
Requirements
Varies with device
Size
Varies with device
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Skorzystaj z naszej klasycznej aplikacji na smartfona i tablet, aby cieszyć się wszystkimi historiami, funkcjami i spostrzeżeniami The Washington Post. Bądź na bieżąco z wielokrotnie nagradzanymi wiadomościami krajowymi i międzynarodowymi oraz uzyskaj pełne zrozumienie lokalnych wiadomości w obszarze metropolitalnym DC. Przejrzyj nagłówki, aby przeczytać artykuły, które musisz przeczytać. Uzyskaj nowe spojrzenie na świat z posta na blogu. Bez względu na to, gdzie jesteś, możesz czytać historie dzięki wygodnym funkcjom czytania offline. Ta aplikacja zapewnia wszystko, z czego codziennie korzystają czytelnicy The Washington Post, a także dodatkowe korzyści, zapewniając większą wygodę korzystania z telefonu. Bezpłatne pobieranie, abonenci mają nieograniczony dostęp.

What's new

Skorzystaj z naszej nowej funkcji Obserwuj autora i nie przegap historii swoich ulubionych autorów z „Washington Post”. Ponadto ulepszenia wizualne i poprawki błędów.

Images

Download links

Download From Playstore

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *