The Big Day – Wedding Planner & Wedding Countdown

1.3

Zdobądź „Wielki Dzień” już teraz za darmo i już dziś zacznij planować swój ślub. Zaprojektuj swój osobisty minutnik i zarządzaj listą rzeczy do zrobienia oraz gośćmi w jednej aplikacji.
Download
4.4/5 Votes: 53
Developer
Marina Mazein
Version
1.3
Updated
July 14, 2020
Requirements
4.2 and up
Size
10M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Zdobądź „Wielki Dzień” już teraz za darmo i już dziś zacznij planować swój ślub. Zaprojektuj swój osobisty minutnik i zarządzaj listą rzeczy do zrobienia oraz gośćmi w jednej aplikacji.

💕Najważniejsze wydarzenia dnia 💕
✔️, spersonalizuj własne odliczanie i obrazy tła lub użyj własnych zdjęć do
✔️zarządzania zadaniami i listami kontrolnymi, aby
✔️śledzić gości weselnych, aby utworzyć diagram blokowy do
✔️planowania dnia ślubu i funkcji osi czasu za
✔️pomocą Śledzenie wydatków weselnych Planiści budżetu
✔️otrzymują powiadomienia o pozostałym czasie
✔️Prosty i przejrzysty interfejs
✔️Dodaj widżety, aby szybko sprawdzić pozostały czas

Oto jak to 🎉
działa.Wystarczy wpisać planowaną datę ślubu i swoje imię, aby rozpocząć osobiste odliczanie do ślubu. Wybierz kolory, czcionki i obrazy tła, aby odliczać ślub. W ten sposób możesz dokładnie wiedzieć, ile dni, godzin, minut i sekund pozostało. Jedyne, co musisz zrobić, to powiedzieć „tak”!

Moment dzielenia się
odlicza do dnia ślubu, a następnie podziel się nim z przyjaciółmi i rodziną. Wbudowana funkcja udostępniania pozwala natychmiast udostępniać piękne migawki odliczania z najbliższymi.

Użyj listy wszystkich rzeczy do zrobienia w aplikacji 📱
, wbudowanych kategorii, takich jak budżet, lokalizacja lub dekoracja, i śledź swoje zadania. Wykonuj predefiniowane zadania lub twórz własne i podkreślaj wszystkie ważne dla Ciebie rzeczy! Ponadto możesz przenosić zadania i zmieniać ich kolejność, aby dopasować je do swoich potrzeb i priorytetów.

Użyj listy gości do zarządzania gośćmi ♀️
. Zarządzaj swoją osobistą listą gości w aplikacji . Oznaczaj odwiedzających według grup i tabel oraz śledź status RSVP wszystkich odwiedzających.

Użyj dnia ślubu jako osi czasu 🗓
Użyj osi czasu dnia ślubu, aby planować z wyprzedzeniem. Dodaj wydarzenia i specjalne okazje do swojej osi czasu z wyprzedzeniem i zrelaksuj się w tym wielkim dniu.

Kontrola 💸
budżetu i planiści wydatków zwracają szczególną uwagę na budżet. Po wejściu do budżetu weselnego możesz dodać wydatki i skategoryzować je. W ten sposób wiesz, który przedmiot jest najdroższy lub ile zostało pieniędzy.

Użyj swojego osobistego odliczania jako widżetu
✔️Dodaj widżet, aby szybko zobaczyć pozostałe dni do
✔️dołączenia widgetu bezpłatnego ślubu

Masz opinię na temat aplikacji lub chcesz podzielić się z nami zdjęciami ślubnymi? 😉 Skontaktuj się z nami w dowolnym momencie za pośrednictwem cookieandcode+support@gmail.com

Images

Download links

Download From Playstore

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *