Payoneer – Global Payments Platform for Businesses

5.4.4

Payoneer to wiodąca platforma płatności transgranicznych dla przedsiębiorstw. Nasze główne zadanie? Uprość globalny handel, aby firmy mogły się prześcignąć. Każdego dnia miliony profesjonalistów korzystają z naszej platformy, aby uprościć swoje płatności biznesowe.
Download
4.6/5 Votes: 643
Developer
Payoneer Inc.
Version
5.4.4
Updated
October 1, 2020
Requirements
4.4 and up
Size
11M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Payoneer to wiodąca platforma płatności transgranicznych dla przedsiębiorstw. Nasze główne zadanie? Uprość globalny handel, aby firmy mogły się prześcignąć. Każdego dnia miliony profesjonalistów korzystają z naszej platformy, aby uprościć swoje płatności biznesowe.

Co możesz zrobić z Payoneer?

Pobieraj płatności od klientów i rynków na całym świecie za pośrednictwem rynków, platform i klientów
. Otrzymuj płatności w popularnych walutach globalnych, takich jak dolary amerykańskie, euro, funty brytyjskie, jeny japońskie, dolary kanadyjskie, dolary australijskie itp. Za pośrednictwem Payoneer. Użyj kart Payoneer, aby wypłacić środki bezpośrednio z walut ponad 150 krajów i regionów na lokalne konto bankowe lub wypłacić z bankomatów.

Płać freelancerom, usługodawcom, dostawcom i kontrahentom
za międzynarodowe płatności biznesowe do ponad 200 krajów / regionów i unikaj opóźnień i drogich ukrytych opłat za przelewy bankowe. Payoneer to metoda płatności wybierana przez miliony freelancerów i firm na całym świecie.

Śledź każdy etap płatności biznesowych,
śledź poprzednie wpływy i płatności oraz przeglądaj pulpit nawigacyjny sald w wielu walutach. Z łatwością zarządzaj walutami, korzystając z konkurencyjnego kursu wymiany, dzięki czemu możesz kontrolować posiadane waluty i używać ich preferowanej waluty do płacenia dostawcom.

Korzystaj z funkcji przeznaczonych dla sprzedawców,
płać podatek VAT w wielu krajach / regionach i zdobywaj kapitał obrotowy dla sklepów Amazon i Walmart. Natychmiast otrzymuj środki ze swojego konta, rozwijaj swój biznes w dowolny sposób, jaki możesz sobie wyobrazić, a następnie rozwiązuj go stopniowo, nie ograniczając przepływu gotówki.

Prowadź biznes z Payoneer u swojego boku z pewnością.Nasz
wielojęzyczny zespół obsługi klienta może zapewnić całodobową obsługę w ponad 20 językach przez telefon, e-mail, czat na żywo i media społecznościowe. Zawsze dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić płynną obsługę, niezależnie od tego, czy chcesz zapłacić, czy odebrać, możesz pomóc, gdy jej potrzebujesz, za pomocą kilku kliknięć.

Dlaczego warto pobrać aplikację Payoneer?

Aplikacja mobilna Payoneer została zaprojektowana w celu uzupełnienia konta internetowego i umieszczenia migawki płatności biznesowych bezpośrednio w kieszeni, dzięki czemu możesz zarządzać płatnościami globalnymi w dowolnym miejscu i czasie.

Nie korzystałeś jeszcze z Payoneer? Dołącz do milionów profesjonalistów na całym świecie, którzy skorzystali z Payoneer, aby szybko i bezpiecznie otrzymać wynagrodzenie! Odwiedź naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej lub pobierz aplikację i zarejestruj się teraz. Czy wspominaliśmy, że nasza aplikacja obsługuje ponad 20 języków?

Jeśli to zrobisz, uważamy, że jesteś gotowy, aby prześcignąć swój biznes. Zróbmy to razem.

What's new

• Ogólne ulepszenia aplikacji

Images

Download links

Download From Playstore

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *