Bloomberg: Market & Financial News

5.30.0.2481164.e1bcafba0

Możesz dostosować aplikację do monitorowania swojego osobistego portfela inwestycyjnego i otrzymywania ciągłych alertów o globalnych pozycjach giełdowych oraz zbiorczych informacji finansowych, ekonomicznych i firmowych, które spełniają potrzeby globalnych specjalistów biznesowych i finansowych.
Download
4.6/5 Votes: 524
Developer
Bloomberg LP CM
Version
5.30.0.2481164.e1bcafba0
Updated
September 19, 2020
Requirements
5.0 and up
Size
45M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Pełny dostęp do globalnych wiadomości biznesowych, giełdowych i finansowych, a także gorących tematów, takich jak Bitcoin i kryptowaluty.

Możesz dostosować aplikację do monitorowania swojego osobistego portfela inwestycyjnego i otrzymywania ciągłych alertów o globalnych pozycjach giełdowych oraz zbiorczych informacji finansowych, ekonomicznych i firmowych, które spełniają potrzeby globalnych specjalistów biznesowych i finansowych.

Niezależnie od tego, czy chcesz monitorować swój portfel akcji, czy po prostu chcesz odkryć najważniejsze wiadomości finansowe, Bloomberg może dostarczyć Ci wiadomości i analizy, których potrzebujesz w dowolnym miejscu i czasie.

funkcja:

-News: rynek, przemysł, technologia, polityka, dobra luksusowe, finanse osobiste, opinia publiczna i inne gorące tematy i wiadomości o trendach.

-Dane rynkowe: najnowsze dane rynkowe dotyczące dostosowywalnego portfela inwestycyjnego i spersonalizowane dla Twojego regionu, w tym indeksy giełdowe, kontrakty terminowe, obligacje, towary i waluty.

-Lista obserwacyjna: łatwo śledź swój portfel inwestycyjny, dodając papiery wartościowe (akcje, fundusze inwestycyjne, fundusze ETF, waluty itp.) Do swojej osobistej listy obserwacyjnej.

-Wideo: Możesz oglądać Bloomberg na żywo bez subskrypcji telewizji kablowej lub satelitarnej. Oglądaj filmy wyselekcjonowane specjalnie dla popularnych kategorii wiadomości.

-Audio: poprzez radio i podcasty słuchaj wywiadów i analiz najmądrzejszych nazwisk światowych finansów, biznesu, ekonomii i inwestycji z całego świata.

Więcej funkcji:

Dane rynkowe w Twojej okolicy i podsumowanie listy obserwacyjnej z liderami i sztyletami. Wprowadzono nowy, odważny wygląd BusinessWeek, w tym pobieranie pytań do czytania offline.

Pobierz aplikację teraz, aby otrzymywać dokładne i zwięzłe wiadomości finansowe, alerty giełdowe oraz wszystkie informacje, które musisz wiedzieć o walutach, towarach i kontraktach terminowych …

Po zasubskrybowaniu aplikacji Bloomberg masz nieograniczony dostęp do wszystkich treści Bloomberga w aplikacji i na stronie (po połączeniu konta). Możesz zacząć od 30-dniowego bezpłatnego okresu próbnego, a następnie miesięcznej subskrypcji za 34,99 USD miesięcznie.

Po potwierdzeniu zakupu Twoja płatność zostanie pobrana z Twojego konta Google Play. Twoja subskrypcja zostanie automatycznie odnowiona, chyba że automatyczne odnawianie zostanie wyłączone co najmniej 24 godziny przed końcem bieżącego okresu. W ciągu 24 godzin przed końcem bieżącego okresu obciążymy Twoje konto za przedłużenie i określimy opłatę za przedłużenie. Po zakupie możesz zarządzać swoją subskrypcją i wyłączyć automatyczne odnawianie, przechodząc do „Ustawień konta”. Każda niewykorzystana część bezpłatnego okresu próbnego (jeśli została podana) zostanie utracona, gdy użytkownik zakupi subskrypcję publikacji (jeśli dotyczy).

Warunki użytkowania: https://www.bloomberg.com/notices/tos
Polityka prywatności: https://www.bloomberg.com/notices/privacy

Zapraszamy do nas:

http://www.bloomberg.com

What's new

◉Poprawa wydajności

Images

Download links

Download From Playstore

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *